wyniki akit (Akita show results/Akita Ausstellungsergebnisse)

Światowa Wystawa Psów Rasowych

World Dog Show Poznań, 9-12.11.2006

zgłoszono: 122 Akity

Akita Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Izumi Awashima


11557 HINOMARU-GO Kajitsu No, Giovanni Cascone, Włochy  
11558 MUSASHI Go Myiagi Kozaki Kensha, Knut Weidauer, Niemcy wyb. obiecujący/very promising, lok. 1
11559 YASASHII Halne Wzgórze, Marianna Chade obiecujący/promising, lok. 3
11560 Akita u Izis FCI ZENKO, Krzysztof Reński wyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Izumi Awashima


11561 INOCHI-O KAKERU Halne Wzgórze (FCI), . Chade M., Talaga J. doskonała/excellent
11562 ISSUN BOSHI Halne Wzgórze, Waldemar Stępień doskonała/excellent
11563 KAISHI GO Shichimen Kenscha, Silvia Exposito, Hiszpania doskonała/excellent
11564 KENRYOKU SHIZUKA No Yukimigata, Dankaart B., Groenewald R., Holandia doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
11565 KIKUSHI Eskimo River, Robert Siadkowski b. dobra/very good
11566 KOJIRO-GO dell`Antico Oriente, Antico Oriente, Włochy doskonała/excellent, lok. 2
11567 NIKKIRYU delle Bianche Vallate, Francesca Zuffolato, Włochy doskonała/excellent
11568 Yumenoshima NO WATARU GO, Lambert Dircks, Holandia  
11569 NORI delle Bianche Vallate, Fiorentini Corrado, Włochy doskonała/excellent, lok. 3
11570 PARYS Puchate Kreple, Agnieszka Rymarczyk b. dobra/very good
11571 TAISHO GO Yahata Kensha, Sibylle Rother, Niemcy b. dobra/very good
11572 Del Laghi Tailly UN MEI-GO NABUCCODONOSOR, Piergiuseppe Rossi, Włochy doskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Izumi Awashima


11573 AKAI OKAMI Halne Wzgórze, Mirosław Ścibisz b. dobra/very good
11574 ENZO Omono Gawa, Giedre Vildizene, Litwa doskonała/excellent, lok. 2
11575 MARMUR Puchate Kreple, Mariusz Lewandowski b. dobra/very good
11576 Kajitsu No MYAGE-GO, Giovanni Cascone, Włochy  
11577 Kajitsu No NIKKOTOSHI GO, Armin, Sibylle Rother, Niemcy doskonała/excellent, lok. 3
11578 Yumenoshima NO TAIKAN GO, T.A.J. Vermeulen, Holandia doskonała/excellent
11579 Akita u Izis FCI YORITO, Piotr Topolewicz doskonała/excellent, lok. 4
11604 GOUSHI GO Yahata Kensha, Silvia Exposito, Hiszpania doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Izumi Awashima


11580 ARIMA Akai Dźosei, Renata Hájková, Czechy doskonała/excellent
11581 ASZTAR Imaginacja, Katarzyna Jabłońska  
11582 BANDOU TAROU Go Saginuma Kensha, William Ferrari, Włochy doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
11583 CHIRU Yamamoto, Aleksandra Kwiatkowska doskonała/excellent
11584 CZANAJ Roal, Tomasz Plaza doskonała/excellent, lok. 2
11585 FOKUS Roal, Paweł Czosnyka b. dobra/very good
11586 FUJIMARU Pa-Lis, Paulina Więckowska doskonała/excellent, lok. 3
11587 Kajitsu No HITEN GO, Giovanni Cascone, Włochy  
11588 Kajitsu No IKIYOSHIMITSA-GO, Giovanni Cascone, Włochy  
11589 KADZUKO-JU-GO Royal Nippon Akitos, G. Shapareva, Ukraina b. dobra/very good
11590 Tsuko SA-DE YUKIDARUMA, Unni, Odd Einar-Greipsland, Norwegia doskonała/excellent
11591 Akita u Izis FCI UMON, Marek Kamiński doskonała/excellent, lok. 4
11592 UNSHOU GO Kanzakiya Kensha, Keith Cleverly-Gullis, Wielka Brytania nie do oceny/cannot be judged
11593 Akita u Izis FCI UTSUKUSHII, . Sikora J., Bach-Żelewska I. doskonała/excellent
11594 V`GEN GO of Kamino Ken, Stefanie, Oliver Raspel, Niemcy doskonała/excellent
11595 V`KOTOKAZE DE LA VALLEE des Dragons Sacres, Debora Vecchio, Włochy  

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Izumi Awashima


11596 AKAMI Go Ki Yama, Armin, Sibylle Rother, Niemcy  
11597 AMAI Bakira, Krzysztof Gierczak doskonała/excellent
11598 BIMBO Yamamoto, Agnieszka Filipek doskonała/excellent, lok. 4
11599 BOS Kumade, Iwona Miśkiewicz doskonała/excellent
11600 BYSHIO Pa-Lis, Paweł Zawiasa doskonała/excellent
11602 CHAKIRI z Bambusoveho Haje, Josef Wolf, Czechy doskonała/excellent
11603 kajitsu No ESHASHIGUN GO, Gabriela Richard, Niemcy doskonała/excellent
     
11605 Amateraso No IDA-TEN, Karin Sjoholm Ostlund, Szwecja doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
11606 KIRO, Domenico Gallo, Włochy doskonała/excellent
11607 Yumenoshima NO SEIRAN GO, Lambert Dircks, Holandia doskonała/excellent, lok. 3
11608 RENGOKU de la Valle des Dragons Sacres, Tomasz Plaza doskonała/excellent
11609 SHINJIRU-GO dell 'Antico Oriente, Antico Oriente, Włochy doskonała/excellent, lok. 1, Zw.Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
11610 TANOSHIMI-GO Dogutti, Ewa Szeliga-Szeremeta doskonała/excellent
11611 YOSHIMITSU-GO, Alice Brutti, Włochy  
11612 Akasta's YUKI, Klaus-D. Faust, Niemcy doskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Izumi Awashima


11613 Toshiko`s LA-AK IKKE FIDO MEN SANSAI, Unni, Odd Einar-Greipsland, Norwegia doskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches



Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Tibor Havelka


11614 Akita u Izis FCI AYUMI, Anna Maria Roik obiecujący/promising, lok. 4
11615 KOICHIKARA Shun`You Kensha, Agnieszka Filipek wyb. obiecujący/very promising, lok. 1
11616 KOIKUMI Shun'You Kensha, Irina Lavrenova, Rosja wyb. obiecujący/very promising, lok. 2
11617 Akita u Izis FCI ZAKURO, Joanna Krajniak-Strużyna obiecujący/promising
11618 Akita u Izis FCI ZAMA, Grażyna Jaśkowska wyb. obiecujący/very promising, lok. 3

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Tibor Havelka


11619 AKIRA z Grodzkiego Zakątka, Paweł Michalik doskonała/excellent
11620 ATSUMI Tajgeta, . Matuszewska I., Miśkiewicz I. doskonała/excellent, lok. 3
11621 EMIKO Fukurokuju, Willem van Loon, Holandia b. dobra/very good
11622 FUUGA GO Hirastuka Kensha, Stefanie, Oliver Raspel, Niemcy b. dobra/very good
11623 HANU z Krobskiego Hajmatu, . Banaś R., Gabryś S. b. dobra/very good
11624 HARUKA GO Kiyokawasou, Silvia Exposito, Hiszpania doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
11625 IRU Halne Wzgórze, Agata Hawranek  
11626 I`YOROKOBI NO IZUMI Halne Wzgórze, Chade M.,Talaga J. b. dobra/very good
11627 KAMI Halne Wzgórze (FCI), . Chade M., Talaga J. doskonała/excellent
11628 KAYO GO Yamamoto, Piotr Topolewicz  
11629 KITSUNE Halne Wzgórze, Katarzyna, Wojciech Bychawscy doskonała/excellent
11630 KUKI GO Yamamoto, Karol Widliński b. dobra/very good
11631 MEGAMI-GO Tajgeta, Sławomir Kochanek doskonała/excellent
11632 MITSUKO-GO dell`Antico Oriente, Antico Oriente, Włochy doskonała/excellent, lok. 2
11633 NAGASAKI MAGO KAKUSUI Halne Wzgórze, Chade M.,Talaga J.  
11634 SARA z Bambusoveho Haje, Josef Wolf, Czechy doskonała/excellent, lok. 4
11635 Kintos TATEISHI AISAN OF TSUKO, Unni, Odd Einar-Greipsland, Norwegia  
11636 Dei Laghi Tailly TURANDOT KIREI NA, Andrea Barone, Włochy doskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Tibor Havelka


11637 AIKO Tajgeta, . Matuszewska M., Miśkiewicz I. b. dobra/very good
11638 AKEGATA Halne Wzgórze, Patrycja Lewandowska doskonała/excellent, lok. 4
11639 ARASHI Tajgeta, Katarzyna Jabłońska doskonała/excellent, lok. 2
11640 BENI HIME z Hrabovského Dvora, Petr Zobal, Czechy  
11641 BUSCHIDO Bieżynaki, Migle Savickiene, Litwa b. dobra/very good
11642 CAMA z Doliny Wiązów, . Banaś R., Gabryś S. b. dobra/very good
11643 DAIICHI-NI Go KiYama, Manuela Rickhoff, Niemcy doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
11644 FUJIN Yamamoto, Waldemar Stępień  
11645 HACHIKO Pa-Lis, Paweł Lis b. dobra/very good
11646 KAZUMA z Robertowej Chatki, Anna Żubka b. dobra/very good
11647 Akari Jidai MIRYOKU JOO, Hanna Ild, Estonia  
11648 Kajitsu -No NIJIHIME GO, Nathalie Schmermund, Niemcy  
11649 No Tabi OSEKKAI, Noemi Ivankovics, Węgry  
11650 Akita u Izis FCI YOKO, Andrzejewska P.,Matiakowski P. doskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Tibor Havelka


11651 AIBU DEL Sol Levante, . Egge D.R.,Nyberg B.,Gävert T., Norwegia  
11652 AITE Yamamoto (FCI), Piotr Jahns doskonała/excellent
11653 BEJSHI Roal, Andrzej Feręczkowski  
11654 CHIDORI of Shiroy na Suna, Lambert Dircks, Holandia  
11655 DAICHI Omono Gawa, Tomasz Plaza doskonała/excellent, lok. 1
11656 ENISA Porażynianka, Elżbieta Pac-Jankowska doskonała/excellent
11657 Kajitsu No FUJIKO GO, Giovanni Cascone, Włochy  
11658 GENYA of Koyama Ken, . Einmann E., Zvenner H., Niemcy doskonała/excellent, lok. 3
11659 IKINO II SHINJUKAI No Yukimigata, . Dankaart B., Groenewald R., Holandia doskonała/excellent
11660 KENJIKO Tajgeta, . Matuszewska M., Miśkiewicz I. b. dobra/very good
11661 KUMI, Antico Oriente, Włochy doskonała/excellent, lok. 2
11662 MIDORI Turzycowa Dolina, Katarzyna, Wojciech Bychawscy doskonała/excellent
11663 NAMI-GO Matagiinu, Jan Pazgan doskonała/excellent
11664 U-SUSHI Rilaf, Mariola Stryjakowska doskonała/excellent
11665 YOSHI Rilaf, Arkadiusz Cieślak doskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Tibor Havelka


11666 Ichiban's AH-HA CHIKIME NO KINTOS, D.R. Egge, Norwegia  
11667 AKIKO-IZUMI Argus Urada, Urszula Ryszewska doskonała/excellent
11668 ANATA Yamamoto, . Pachla D., Filipek A. doskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
11669 ASAYAKE GO Shun`You Kensha, Silvia Exposito, Hiszpania  
11670 BONARI Omono Gawa, Marek Kasperczak doskonała/excellent
11671 BU Yamamoto, Krzysztof Durski doskonała/excellent, lok. 2
11672 CHIKAKA Pa-Lis, Anna Gola doskonała/excellent
11673 Kajitsu No EKISHA GO, Alice Brutti, Włochy  
11674 INAZUMA of Amayadori Ken, Agnieszka Maćkowska doskonała/excellent, lok. 4
11675 JISSA Hi Ga Nuboru, Gabriela Richard, Niemcy doskonała/excellent
11676 VAZUKA, M. Sharpan, Rosja doskonała/excellent
11677 YUKARIHIME Tajgeta, Iwona Miśkiewicz doskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Tibor Havelka


11678 KAMMURI HANA NO Shiroi Taira, . Nyberg B., Holmberg F., Norwegia doskonała/excellent, lok. 1