Jubileuszowa Wystawa Akit

z okazji 25-lecia Klubu Akity w Niemczech

17.03.2002 (Hamm)

 

Ergebnisse 25 Jahre Akita Club Jubiläumsausstellung am 17.03.2002 in Hamm

 

sędzia (Zuchtrichter): Mitsuo Yoshinaga - Japan

zgłoszono (gemeldet): 150 Akit

obecnych (erscheinen): 121 Akit

z tego doskonałych: 47

z tego bardzo dobrych: 46

zdyskwalifikowanych: 3

 

Uwaga: wyniki podano za oficjalnym czasopismem Klubu Akity w Niemczech

"Akita Club e.V. Mitgliederforum" - nr 2/2002 (str. 12-32: przykładowa strona poniżej to str. 26)

OCENY (Bewertung):

wybitnie obiecująca - vv (vielversprechend)

obiecująca - vsp (versprechend)

doskonała - V (vorzüglich)

bardzo dobra - SG (sehr gut)

dobra - G (gut)

dostateczna - Ggd (genügend)

dyskwalifikacja - Disq (disqualifiziert)

nieobecny - ./. nicht erschienen

Kolejność sędziowania klas:

 

PSY: (Rüde - Dog - Mâle)

  • specjalna klasa honorowa  (Special-Ehrenklasse - Special Honorary Class - Classe d´Honneur speciale)

  • klasa szczeniąt (Jüngstenklasse - Puppy Class - Classe jeunes)

  • klasa weteranów (Veteranenklasse - Best Veterane - Concours de vétérans)

  • klasa honorowa (Ehrenklasse - Honorary Class - Classe d´Honneur)

  • klasa młodzieży (Jugendklasse - Youth Class - Classe jeunes)

  • klasa championów (Championklasse - Champion Class - Classe Champion)

  • klasa otwarta (Offene Klasse - Open Class - Classe ouverte)

SUKI: (Hündin - Female - Femelle)

  • klasa szczeniąt (Jüngstenklasse - Puppy Class - Classe jeunes)

  • klasa weteranów (Veteranenklasse - Best Veterane - Concours de vétérans)

  • klasa honorowa (Ehrenklasse - Honorary Class - Classe d´Honneur)

  • klasa młodzieży (Jugendklasse - Youth Class - Classe jeunes)

  • klasa championów (Championklasse - Champion Class - Classe Champion)

  • klasa otwarta (Offene Klasse - Open Class - Classe ouverte)

  • pary hodowlane (Paarklasse - Brace - Couple Class)

  • grupy hodowalne (Zuchtgruppe - Breeders Group - Concours de groupe d'élevage)

O`Ryuri D`Obakosow (135) beste Hündin, Nihonkai Go Okadeyama Kensha (27) BOB,

od prawej (von rechts): tłumachod. (Z.) Izumi Awashma, sędzia: Mitsuo Yoshinaga,

Copyright © 2002 by B. Nyberg


Psy - specjalna klasa HONOROWA

(Rüde - Special-Ehrenklasse - Dog - Special Honorary Class - Mâle - Classe d´Honneur speciale)

I doskonały (V1) 01 Seihoh of Juntai Doh, LOI TC033304, ur. (gew.) 16.01.1990

V: Yone No Fuji of Toriyamataka, M: Tenkoh of Furuya Soh

hod. (Z.) Dr. Keiichi Ogasawara, Odate, Japan, wł. (B.) Richard Hellman, Via del Palagio in Colognole 17a, I 50068 Rufina (Fi)

 

Psy - klasa szczeniąt

(Rüde - Jüngstenklasse 6 - 9 Monate - Dog - Puppy Class 6 - 9 months - Mâle - Classe jeunes 6 à 9 mois)

wybitnie obiecujący (vv) 02 Fukai of Koyama Ken, AC 01/02201318, ur. (gew.) 14.08.2001

V: O`Zensho de Mousashi Tenkoh, M: Biyö of Koyama Ken

hod. (Z.) Kerstin Bledl, wł. (B.) Ralf Westerbeck, Lördemannsweg 4, D 33442 Herzebrock

 

wybitnie obiecujący (vv) 03 Azeem-Nanuk of Cacic, AC 01/02201309, ur. (gew.) 30.07.2001

V: Poi Akita Inu of Cacic, M: Nikki Akita Inu of Cacic

hod. (Z.) Dragutin Cacic, wł. (B.) Heidi Schulz, Brunnenstrasse 61, D 52531 Übach-Palenberg

 

obiecujący (vsp) 04 Dohai Go No Suzuyama, AC 01/02201303, ur. (gew.) 19.06.2001

V: Koraiyumemaru Go Miyagi Kozaki Kensha, M: Rengaa Go di Casa Saporito

hod. (Z.) Karsten Obst, wł. (B.) Bettina Schieser, Birkenweg 7, D 01619 Röderau-Bobersen

 

obiecujący (vsp) 05 Y`Shima D`Inazuma-Sow, LOL 214/01, ur. (gew.) 16.08.2001

V: N`Zatoichi D`Obakosow, M: Okami

hod. (Z.) Jean Francois Lafond, wł. (B.) Dominique Chazeaux, Rue Gerges Clemenceau 47, F 67240 Bischwitten

 

wybitnie obiecujący (vv) 06 Dehodai Go No Suzuyama, AC 01/02201304, ur. (gew.) 19.06.2001

V: Koraiyumemaru Go Miyagi Kozaki Kensha, M: Rengoo Go di Casa Saporito

hod. (Z.) Karsten Obst, wł. (B.) Karsten Obst, Schellenberg 130, D 99735 Kleinfurra

 

nieobecny (./.) 07 Furosha of Koyama Ken, AC 01/02201319, ur. (gew.) 14.08.2001

V: O`Zensho de Mousashi Tenkoh, M: Biyö of Koyama Ken

hod. (Z.) Kerstin Bledl, wł. (B.) Brigitte Gruber, Am Burggarten 10, D 07748 Jena

 

I miejsce - wybitnie obiecujący (vv, Platz 1) 08 Angsmyrens Jishi No Iro, S46056/01, ur. (gew.) 14.07.2001

V: Ponny de la Petite Louvetiere, M: Ängsmyrens Gosetsu Go Himegimi

hod. (Z.) Monica & Yngve Nilsson, wł. (B.) Monica & Yngve Nilsson, Björke Enerhogen 2, S 45294 Strömstad

 

nieobecny (./.) 09 Angsmyrens Jishi No Iji-Ior, S46058/01, ur. (gew.) 14.07.2001

V: Ponny de la Petite Louvetiere, M: Ängsmyrens Gosetsu Go Himegimi

hod. (Z.) Monica & Yngve Nilsson, wł. (B.) Tina Gävert, Gullribardzo dobra (SG)atan 14, S 67152 Arvika

 

obiecujący (vsp) 10 Buji Go Yumehakanan, ISBR 89/63, ur. (gew.) 15.08.2001

V: Banyn Go Ishikurasow, M: Sakurahana Go Yoshidome

hod. (Z.) Shlomit Bar-Cohen, wł. (B.) Shlomit Bar-Cohen, Louis-Marshall-Str. 22, IS 62668 Tel Aviv

 

Psy - klasa WETERANÓW

(Rüde - Veteranenklasse - Dog - Best Veterane)

nieobecny (./.) 11 Eiyu of Dharani-Go, DCNH AI 92/0178, ur. (gew.) 04.06.1992

V: Daigoh of Juntaidoh, M: Baya of Dharani-Go

hod. (Z.) Willi Jansen, wł. (B.) Birgit und Horst Schillinger, Tüschenbonnen 18, D 53804 Much

 

Najpiękniejszy Weteran (schönster Veteran) 12 Shoon of Shonan Yamada, LOI TC034639, ur. (gew.) 17.07.1992

V: Kyumeimaru of Miss Otafuku, M: Asuka of Okajama Minami

hod. (Z.) Kenji Yamada, wł. (B.) Salvatore Palermo, Via Moriera 53, I 10051 Avigliana (TO)

 

wystawiony (vorgestellt) 13 Kono Tenba Ah-Chu at Janoj, DKK 22796/96, ur. (gew.) 08.10.1993

V: Kita No Unryu at Sasahara Kensha, M: Sanmark Lady in Red

hod. (Z.) B. Esenberge, wł. (B.) Carl Jensen, Östermarksvej 3, DK 6541 Bevtoft

 

Psy - klasa HONOROWA

(Rüde - Ehrenklasse - Dog - Honorary Class - Mâle - Classe d´Honneur)

nieobecny (./.) 14 Kitsu`s Sui-Chu Miyagi San, DKK 13439/98, ur. (gew.) 18.06.1998

V: Kono-Tenba Ah-Chu at J And J`s, M: Kitsu`s Wc Sui-Sui

hod. (Z.) Maria Osterhammel, wł. (B.) Hanne Kjelsberg, Skjaerdalen Rute 504, DK 2840 Reinsvoll

 

I miejsce (Platz 1) 15 Lo Tak Lei Fukai, NHSB 2025287, ur. (gew.) 28.08.1995

V: HÀka Matsu D`Obakosow, M: Kaoruhime of Kyushu Fukabori

hod. (Z.) Canil Lo Tak Lei, wł. (B.) Marij van Loon-Smetsers, Moorland 2, NL 5688 GA Oirschot

 

Psy - klasa MŁODZIEŻY

(Rüde Jugendklasse 9 - 18 Monate - Dog - Youth Class 9 - 18 months - Mâle - Classe jeunes 9 à 18 mois)

nieobecny (./.) 16 Akim Go Kiyama, AC 00/02201256, ur. (gew.) 30.12.2000

V: Poi Akita Inu of Cacic, M: Aisha Go Takao-Kensha

hod. (Z.) Sibylle Rother, wł. (B.) Fritz Kolb, Hardtbergstrasse 8, D 53127 Bonn

 

dyskwalifikacja (disq) 17 Aibo Go Kiyama, AC 00/02201253, ur. (gew.) 30.12.2000

V: Poi Akita Inu of Cacic, M: Aisha Go Takao-Kensha

hod. (Z.) Sibylle Rother, wł. (B.) A. & C. Deusch, Lerchenhain 119, D 48301 Nottuln

 

IV bardzo dobra (SG4) 18 Akami Go Kiyama, AC 00/02201255, ur. (gew.) 30.12.2000

V: Poi Akita Inu of Cacic, M: Aisha Go Takao-Kensha

hod. (Z.) Sibylle Rother, wł. (B.) Sibylle Rother, Antonistrasse 7, D 48301 Nottuln

 

dyskwalifikacja (disq) 19 Bisho Kabuki, AC 00/02201224, ur. (gew.) 05.10.2000

V: Shunzan Go Toyama Tsurugi, M: Emman Na of Takamori Ken

hod. (Z.) Monika Hausner-Schönfelder, wł. (B.) Jürgen Wulfert, Torbreite 18, D 37688 Beverungen

 

bardzo dobra (SG) 21 Yoshiaki-Rikoshugisha-Go Isamashisa-Ken, AK 180/A, ur. (gew.) 13.10.2000

V: Hero Bonsai Isamashisa-Ken, M: Matai-Narita Tanoshi

hod. (Z.) Karin Neumeister & Stefan Kolar, wł. (B.) Gaby Cipolla, Haydnstrasse 4, D 94315 Straubing

 

II doskonały (V2) 22 Rikioumaru Go Kojoudou, JKC JL-00230/01-0, ur. (gew.) 18.11.2000

V: Komamitsu Go Tezuka Kensha, M: Aguri Go Nagano Sakai

hod. (Z.) Naomasa Hirose, wł. (B.) Rainer Schmitz, Brausewindhang 59a, D 45359 Essen

 

bardzo dobra (SG) 23 Kyoutora Go Shirai, Akiho 01-175, ur. (gew.) 18.12.2000

V: Daihakata Go Itojima Mashimizu, M: Karin Go Fukuoka Tokuhisa

hod. (Z.) Yukiko Shirai, wł. (B.) Jocelyne Brassac & Andre Hell, La Moliere-Peyrusse le Roc, F 12220, Montbazens

 

III doskonały (V3) 24 Botchan Go No Suzuyama, AC 00/02201232, ur. (gew.) 20.10.2000

V: Enjuku of Taisho Go, M: Amai Oyakata-Hopf

hod. (Z.) Karsten Obst, wł. (B.) Jürgen Clemen, Schellenberg 131, D 99735 Kleinfurra

 

bardzo dobra (SG) 25 Bureisha Go No Suzuyama, AC 00/02201233, ur. (gew.) 20.10.2000

V: Enjuku of Taisho Go, M: Amai Oyakata-Hopf

hod. (Z.) Karsten Obst, wł. (B.) Carolin Richter, Jahnstrasse 9, D 08390 Thalheim

 

bardzo dobra (SG) 26 Yasuenori-Yanchana-Go, ÖHZB AK 181/A, ur. (gew.) 13.10.2000

V: Hero Bonsai Isamashisa Ken, M: atai Narita Tanoshi

hod. (Z.) K. Neumeister & S. Kolar, wł. (B.) S. Kolar & K. Neumeister, Hauptstrasse 4, A 2171, Herrnbaumgarten

 

I doskonały, NPwR, Zwycięzca Rasy (V1) 27 Nihonkai Go Okadeyama Kensha, Jl-00270701-0, ur. (gew.) 15.12.2000

V: Hokutogo Kisarazu Shirai Kensha, M: Yuuka Go Okufujisow

hod. (Z.) Kazuo Goto Fujiedashi, wł. (B.) Roberto Brutti, Via V. Carpaccio 7, I 52100 Arezzo

 

Psy - klasa CHAMPIONÓW

(Rüde Championklasse - Dog - Champion Class - Mâle - Classe Champion)

nieobecny (./.) 28 Kotetsu Go Shonan Ishiguro, LOF 1784/247, ur. (gew.) 03.07.1995

V: Naniwa No Torazo Go Taishi Kukien, M: Hideki Go Shimoda Matsumoto hod. (Z.) Yukio Ishiguro Hiratsukashi,

wł. (B.) Patrice Zeller, Villa Solei Quartier Beaumont, F 06330 Roquefort les Pins

 

doskonały (V) 29 Aurora`s Tatanka II, NHSB 2.125.764, ur. (gew.) 25.04.1996

V: Ryuhmei-Maru Go Kyuhshuh Mochimatsu, M: Benirin of Sanyu Kensha

hod. (Z.) D. Smith, wł. (B.) J.M. Ouwerkerk, Tjebbingadijk 1, NL 8737 JG Hidaard

 

doskonały (V) 30 Akambo Haito Inu of Yama, AC 97/0220734, ur. (gew.) 24.01.1997

V: Pan-Kin as Aras an Uachtarain, M: Kaori-Go No Shatsuko

hod. (Z.) Birgitte Gottweiss, wł. (B.) Andreas Frey, Rue des Etangs 7, F 68130 Jettingen

 

IV doskonały (V4) 31 Yuuki, LOI TC074969, ur. (gew.) 16.02.1997

V: Gohryuh of Shohnan Yamada, M: Keishu delle Bianche Vallate

hod. (Z.) Edoardo Mottarella, wł. (B.) Eugenio Baglieri, Via Trenzanesio 16, I 20060 Vignate (Mi)

 

doskonały (V) 32 Aurora`s Magic`s Tiger Kid, DKK 07412, ur. (gew.) 04.08.1997

V: Tetsu Un-Go at Kotobuki-Soh, M: Aurora`s Beni No Hana

hod. (Z.) Diana Smith, wł. (B.) Carl Jensen, Östermarksvej 3, DK 6541 Bevtoft

 

III doskonały (V3) 33 Seiryuu Go Ryuuhou Yamagami, NHSB 2250681, ur. (gew.) 28.09.1997

V: Seiran Go Dakasendou, M: Shunrei Go Babasow

hod. (Z.) Hiedechika Yamagami, wł. (B.) L.J.J. & Y.H.H.M. Dircks, Beekweg 48/A, NL 5804 BE Venray

 

II doskonały, Res.CAC-AC, Res.CAC-VDH (V2) 34 Poi Akita Inu of Cacic, AC 99/02201016, ur. (gew.) 19.05.1999

V: L`Ryu-Ken D`Obakosow, M: Mika of Nichinansow

hod. (Z.) Dragutin & Laura Cacic, wł. (B.) Dragutin & Laura Cacic, Hohensyburgstrasse 108, D 44265 Dortmund

 

I doskonały, CAC-AC, CAC-VDH (V1) 35 Rikiou Go Sambisow, Akiho 97-960, ur. (gew.) 12.01.1997

V: Shinzan Go Hiratsuka Kensha, M: Toraougi Tajima Kitamura

hod. (Z.) Eiji Hayashi Okayamashi, wł. (B.) Antonino Saporito, Via Astrua N. 1 Val della Torre, I 10040 Turin

 

Psy - klasa OTWARTA

(Rüde Offene Klasse ab 15 Monate - Dog - Open Class from 15 months - Mâle - Classe ouverte à partir de 15 mois)

bardzo dobra (SG) 20 Likimo vom Eri-Kuma-Ken, AC 00/02201203, ur. (gew.) 06.05.2000

V: Haikan vom Eri-Kuma-Ken, M: Inken vom Eri-Kuma-Ken

hod. (Z.) Anette Dietz, wł. (B.) Mirjam Gadelrabb, Jakobstrasse 39, D 66265 Heusweiler

 

doskonały (V) 36 Tendoh Go Musashi Aiwa, JKC JL-00348/99-0, ur. (gew.) 14.09.1998

V: Hikaru-Genji Go Kantoh Takeshi, M: Ryuh Go Niigata Kuriyama

hod. (Z.) Yoshimi Hosonuma, wł. (B.) Gabriela Richard, Hammer Strasse 59, D 59174 Kamen

 

doskonały (V) 37 Kitsu`s Sui-Chu Nagusami Go, DKK 13440/98, ur. (gew.) 18.06.1998

V: Kono-Tenba Ah-Chu at J And J`s, M: Kitsu`s Wc Sui-Sui

hod. (Z.) Maria Osterhammel, wł. (B.) Marianne Og Dan Hansen, Oster Alle 11, DK 5500 Middelfart

 

bardzo dobra (SG) 38 Ensho of Koyama Ken, AC 99/02201101, ur. (gew.) 18.10.1999

V: Tochi No Hikari Go Niyousow, M: Biyö of Koyama Ken

hod. (Z.) Kerstin Bledl, wł. (B.) Karl-Heinz & Ortrud Fahrenkrug, Ahornallee 30, D 24796 Bovenau

 

doskonały (V) 39 Ichiban`s To-Ha Kotei, DKK 08462/2000, ur. (gew.) 07.05.2000

V: Tochi No Hikari Go Niyousow, M: Aurora`s Beni No Hana

hod. (Z.) Carl Jensen, wł. (B.) Ann Charlotte Adrian, Ejbyvej 10b, DK 4623 Lille Skensved

 

bardzo dobra (SG) 40 Endo Go Tora di Casa Saporito, LOI 16979/01, ur. (gew.) 17.08.2000

V: Bizen No Torazo Go Okayama Minami, M: Eokyoo-Go di Casa Saporito

hod. (Z.) Antonino Saporito, wł. (B.) Lene Mollgaard, Kissendrupvej 16, DK 4654 Farse Laderplads

 

nieobecny (./.) 41 Banshu Haito Inu of Yama, AC 99/02201020, ur. (gew.) 10.03.1999

V: L`Ryu-Ken D`Obakosow, M: Kaori-Go No Shatsuko

hod. (Z.) Birgitte Gottweiss, wł. (B.) Vera Bitomsky, Im Horberholz 5, D Filderstadt

 

IV doskonały (V4) 42 Kuma Go Hakuhousow, LOF 27871370

V: Hikarugenti Go Kantou Takeshi, M: Houtu Go Shounan Yamada

hod. (Z.) Hifumi Takahashi, wł. (B.) Patrice Zeller, Villa Solei Quartier Beaumont, F 06330 Roquefort les Pins

 

doskonały (V) 43 Hokuun Go Chikara Watakushi-Yume, NHSB 2273344, ur. (gew.) 01.01.2000

V: Hokuun No Ryunshou Go Watanabe, M: Chikara Watakushi-Yume

hod. (Z.) J.M. Ouwerkerk, wł. (B.) J. Andringa & M. Andringa Quarre, Buorren 15, NL 9041 AW Berlikum

 

bardzo dobra (SG) 44 Daigoh Daichi Watakushi-Yume, NHSB 2216090, ur. (gew.) 20.10.1998

V: Daichi Go Niigata Kuriyama, M: Daigan Shana v/h Hof van Bloemendaal

hod. (Z.) J. M. Ouwerkerk, wł. (B.) J.D. Andringa & M.B. Quarre, Buorren 15, NL 9041 Berlikum

 

doskonały (V) 45 P`Isegumo D`Obakosow, LOF 002691/00416, ur. (gew.) 02.08.1999

V: Ryusho Go Hanamaki Azumasow, M: Akane Go Yamagata Kagami Kensha

hod. (Z.) Patrick Suard, wł. (B.) Arnaud Rémond, Rue des Cordeliers 1, F 21400 Chatillon sur Seine

 

III doskonały (V3) 46 Korai Yume Maru Go Miyagi Kozaki Kensha, JKC JL-00274/01-0, ur. (gew.) 24.11.1999

V: Ryouun Go Mamurokawa Suzumoto, M: Yumeji Go Kurume Hirose

hod. (Z.) Keiichiro Kozaki, wł. (B.) Gabriela Richard, Hammer Strasse 59, D 59174 Kamen

 

bardzo dobra (SG) 47 Akkan of Tsuyoi Kuma Ken, 16988/2000, ur. (gew.) 21.05.2000

V: Houryuu Go Kojoudou, M: Elaysa of Takamori Ken

hod. (Z.) Ingrid Bernhardt, wł. (B.) Hanne & Gert Belza, Anneksvaenget 27, DK 5270 Odense N.

 

bardzo dobra (SG) 48 Aibo of Tsuyoi Kuma Ken, AC 00/02201215, ur. (gew.) 21.05.2000

V: Houryuu Go Kojoudou, M: Elaysa of Takamori Ken

hod. (Z.) Ingrid Bernhardt, wł. (B.) Jutta Steidl, An der Schäferei 11, D 04509 Delitsch-Laue

 

bardzo dobra (SG) 49 Aki Tarha Uri-Go von Rantala, AC 00/02201162, ur. (gew.) 03.03.2000

V: Tochi No Hikari Go Niyousow, M: Hakutaku Uri-Go

hod. (Z.) Taisto Taivassalo, wł. (B.) Taisto Taivassalo, Riebardzo dobra (SG)äßchen 11, D 79539 Lörrach

 

bardzo dobra (SG) 50 Haikan vom Eri-Kuma-Ken, AC 97/0220790, ur. (gew.) 09.10.1997

V: Daigoroh of Shuhohsow, M: Tetsu-Hitos Jo Kalua

hod. (Z.) Anette & Wolfgang Dietz, wł. (B.) Helga & Detlef Drogies, Im Wiesengrund 1, D 56414 Weroth

 

bardzo dobra (SG) 51 Ikasu von Yukruba-Ken, AC 99/02201038, ur. (gew.) 30.05.1999

V: L`Akira D`Obakosow, M: Osaka-Go No Shatsuko

hod. (Z.) Bartholt Kruse, wł. (B.) Andreas Tietjen, Neue Strasse 29, D 27777 Ganderkesee

 

bardzo dobra (SG) 52 Ogori Akita Inu of Cacic, AC 98/0220911, ur. (gew.) 23.09.1998

V: Zuiho of Nichinansow, M: Himegimi of Nichinansow

hod. (Z.) Dragutin Cacic, wł. (B.) Werner Fricke, Gartenstrasse 25, D 06347 Gerbstedt

 

I doskonały, CAC-VDH (V1)

53 O`Zensho de Mousashi Tenkoh, AC 98/0220Ü1005, ur. (gew.) 17.10.1998

V: Fuunmaru Go Kurume Hirose, M: Nozomi Go Kitakyu Urabe

hod. (Z.) Jean Capron, wł. (B.) Thea Hopf, von Hennebergstrasse 18a, D 97708 Aschach

 

bardzo dobra (SG) 54 Takashi Akita Inu of Cacic, AC 00/02201165, ur. (gew.) 15.03.2000

V: L`Ryu-Ken Dobakosow, M: Nikki Akita Inu of Cacic

hod. (Z.) Dragutin Cacic, wł. (B.) Nicole Kuschel, Schützenstrasse 4a, D 45721 Haltern

 

bardzo dobra (SG) 55 O`Kazan vom Urteilskreuz, AK 167, ur. (gew.) 01.10.1999

V: What`s up as Aras an Uachtarain, M: O`Sazanka D`Obakasow

hod. (Z.) Kurt Zeilinger, wł. (B.) Franz Flexl, Stockedt 15, A 4905 Thomasroith

 

nieobecny (./.) 56 Ponny de la Petite Louvetiere , S11283/00, ur. (gew.) 11.02.1999

V: Fuunmaru Go Kurume Hirose, M: Maya de la Vieuville

hod. (Z.) Simon Youna, wł. (B.) Monica & Yngve Nilsson, Björke Enerhogen 2, S 45294 Strömstad

 

bardzo dobra (SG) 57 Shunzan Go Toyama Tsurugi, AC 98/0220Ü905, ur. (gew.) 18.03.1998

V: Samon Go Yonaiyamasow, M: Happoubijo Go Hakuhousow

hod. (Z.) Shota Iwawaki, wł. (B.) Rudolf Ophei, Vockrather Strasse 34, D 41472 Neuss

 

nieobecny (./.) 58 D`Kyojin Magokoro-Sow, AK 164 A, ur. (gew.) 31.05.1999

V: Ryusho Go Hanamaki Azumasow, M: L`Suzume D`Obakosow

hod. (Z.) Andrea Krischke, wł. (B.) Karl Sinnreich, Joh.-Strauß-Gasse 17, A 2225 Zistersdorf

 

nieobecny (./.) 59 Benkei vom Aakhof, AC 98/0220870, ur. (gew.) 14.01.1998

V: Chikara Akita Inu of Cacic, M: Chowa Toya Hövelensis

hod. (Z.) Christiane Lorra, wł. (B.) Christiane Lorra, Zum Aakhof 44, D 59590 Geseke

 

doskonały (V) 60 Dewagumo Go Kosendo, LOF 2378/332, ur. (gew.) 01.08.1997

V: Toun Go Taiwan Kisarazu, M: Obako Go Kosendo

hod. (Z.) Kikuchi Chikara, wł. (B.) Jocelyne Brassac, La Moliere-Peyrusse le Roc, F 12220 Montbazens

 

II doskonały, Res.CAC-VDH (V2) 61 Kakusui Go Tezuka Kensha, Akiho 98-3274, ur. (gew.) 01.09.1998

V: Tougaku Go Mizushima Nakajimasou, M: Maki Go Yamagata ShimizuKensha

hod. (Z.) ShojiTezuka Ishikawaken, wł. (B.) Giovanna Rossi, Via V. Carpaccio 7, I 52100 Arezzo

 

bardzo dobra (SG) 62 Nadakai Degli Antichi Guerrier, SHSB 19121999, ur. (gew.) 19.12.1999

V: Yawarakai del Sol Levante, M: Sinzyu del Sol Levante

hod. (Z.) Erna & Ivo Guerra, wł. (B.) Hanni Fässler, Pierning 41, A 8863 Predlitz

 

bardzo dobra (SG) 63 Aibo Oyakata Hopf, AC 97/0220806, ur. (gew.) 10.10.1997

V: Chigiru of Cacic, M: Kara of Ege-Bodensee

hod. (Z.) T. & E. Hopf, wł. (B.) Karsten Obst, Schellenberg 130, D 99735 Kleinfurra

 

bardzo dobra (SG) 64 Akim of Japanie`s Dream, AC 00/02201184, ur. (gew.) 29.03.2000

V: Enjuku of Taisho Go, M: Chikara of Sanroku Kensha

hod. (Z.) Yvonne Arndt, wł. (B.) Marie Fischer, Egloffsteiner Strasse 3, D 99735 Kleinfurra

 

bardzo dobra (SG) 65 Athaba Go No Suzuyama, AC 00/02201175, ur. (gew.) 21.03.2000

V: Aibo Oyakata-Hopf, M: Rengoo Go di Casa Saporito

hod. (Z.) Karsten Obst, wł. (B.) Bernd & Andrea Müller, Bahnstrasse 13, D 99734 Nordhausen

 

doskonały (V) 66 Yumenoshima No Fukuo Go, NHSB 2273352, ur. (gew.) 13.12.1999

V: Yozan Go Tsurumi Kadowakisow, M: Haruka Go Kawase

hod. (Z.) Lambert Dircks, wł. (B.) L.J.J. & Y.H.H.M. Dircks, Beekweg 48/A, Nl 5804 BE Venray

 

bardzo dobra (SG) 67 Hori of Taisho Go, AC 00/02201182, ur. (gew.) 31.03.2000

V: Yamazakura Go Los Angeles Kusumoto Kensha, M: Anshin of Taisho Go

hod. (Z.) Ingo Warnecke, wł. (B.) Norbert Gehrmann, Kattenstrot 4, D 33428 Harsewinkel

 

doskonały (V) 68 Ryuzen Go de Mousashi Tenkoh, LOF AK2931, ur. (gew.) 22.05.2000

V: Kirinji Go Kurume Hirose, M: Utage Go Kurume Hirose

hod. (Z.) Shigako Capron, wł. (B.) Tsukada-Capron, Rue Hardie 8, F 77690 La Genevraye

 

nieobecny (./.) 69 Ima Taibou, 12447/00, ur. (gew.) 28.05.2000

V: Kono Tenba Ah-Chu at S, M: Taihei No Shiroi Taira

hod. (Z.) Lisbeth Höyem & Aasheim Geir, wł. (B.) Kjell D. Grödal, Sjursvikvn 43, N 6507 Kristiansund

 

bardzo dobra (SG) 70 Unryu Akita Inu of Cacic, AC 00/02201192, ur. (gew.) 01.04.2000

V: Nindja Akita Inu of Cacic, M: Mika of Nichinansow

hod. (Z.) Dragutin & Laura Cacic, wł. (B.) Dragutin & Laura Cacic, Hohensyburgstrasse 108, D 44265 Dortmund

 

doskonały (V) 71 Shony, LOI 00/98F29, ur. (gew.) 18.03.2000

V: Kiro, M: Mizumi

hod. (Z.) Franco Antonellis, wł. (B.) Marco Diego, Via Giusti 1, I 21010 Arsago Seprio (Varese)

 

bardzo dobra (SG) 72 Hayashi of Taisho Go, AC 00/02201180, ur. (gew.) 31.03.2000

V: Yamazakura Go Los Angeles Kusumoto Kensha, M: Ashin of Taisho Go

hod. (Z.) Ingo Warnecke, wł. (B.) Alexander Hoferer, Schwarzwaldstrasse 32, D 77797 Ohlsbach

 

doskonały (V) 73 Eikou Go Tezuka Kensha, Akiho 99-2833, ur. (gew.) 20.08.1999

V: Kakuei Go Tezuka Kensha, M: Hanako Go Tezuka Kensha

hod. (Z.) Shoji Tezuka Ishikawaken, wł. (B.) Eva Jüza, Strozziho 1972, CZ 508 01 Hofice doskonały (V) Podkrkonosi

 

doskonały (V) 74 Fukutarou Go Okadeyama Kensha, JL-00269/01-0, ur. (gew.) 15.12.2000

V: Hokuto Go, M: Yuuka Go

hod. (Z.) Kuzuo Goto, wł. (B.) Antonino Saporito, Via Astrua N. 1 Val della Torre, I 10040 Turin

 


Suki - klasa SZCZENIĄT

(Hündin - Jüngstenklasse 6 - 9 Monate - Female - Puppy Class 6 - 9 months - Femelle - Classe jeunes 6 à 9 mois)

nieobecny (./.) 75 Fujin of Koyama Ken, AC 01/02201320, ur. (gew.) 14.08.2001

V: O`Zensho de Mousashi, M: Biyö of Koyama Ken

hod. (Z.) Kerstin Bledl, wł. (B.) Kerstin Bledl, Pühlheim 35, D 90518 Altdorf

 

wybitnie obiecująca (vv) 76 Shinju Goh de la Vallée des Dragons, LOF 01, ur. (gew.) 01.08.2001

V: Hokuun No Ryuushou Go Watanabe, M: O`Kingi Tsume D`Obakosow

hod. (Z.) Bernard / Suard, wł. (B.) Daniela & Markus Steffen, Haldenweg 2, CH 6146 Grossdietwil

 

wybitnie obiecująca (vv), Platz 1 77 Naoki-Go, LOI 30062001, ur. (gew.) 30.06.2001

V: Yuuki, M: P`Yoshihime D`Obakosow

hod. (Z.) Eugenio Baglieri, wł. (B.) Eugenio Baglieri, Via Trenzanesio 16, I 20060 Vignate (Mi)

 

wybitnie obiecująca (vv) 78 Dotoku Go No Suzuyama, AC 01/02201307, ur. (gew.) 19.06.2001

V: Koraiyumemaru Go Miyagi Kozaki, M: Rengoo Go di Casa Saporito

hod. (Z.) Karsten Obst, wł. (B.) Mario Fischer, Egloffsteiner Strasse 3, D 99735 Kleinfurra

 

wybitnie obiecująca (vv) 79 Suzuka Go Kuban Okugawasow, Jl-00606/01, ur. (gew.) 10.07.2001

V: Saikyouhomare Go Yura Kensha, M: Touhahime Go Kuban Okugawasow

hod. (Z.) Yasuki Okugawa, wł. (B.) Rudolf Ophei, Vockrather Strasse 34, D 41472 Neuss

 

wybitnie obiecująca (vv) 80 Afachi Akita Inu of Cacic, AC 01/02201315, ur. (gew.) 30.07.2001

V: Poi Akita Inu of Cacic, M: Nikki Akita Inu of Cacic

hod. (Z.) Dragutin & Laura Cacic, wł. (B.) Dragutin & Laura Cacic, Hohensyburgstrasse 108, D 44265 Dortmund

 

obiecujący (vsp) 81 Ashika Akita Inu of Cacic, AC 01/02201315, ur. (gew.) 30.07.2001

V: Poi Akita Inu of Cacic, M: Nikki Akita Inu of Cacic

hod. (Z.) Dragutin & Laura Cacic, wł. (B.) Stephan Fritsch, Konrad-Ernst-Strasse 28, D 33106 Paderborn

 

obiecujący (vsp) 82 Besuto Go Yumehakanan, ISBR 89/64, ur. (gew.) 15.08.2001

V: Banyn Go Ishikurasow, M: Sakurahana Go Yoshidome

hod. (Z.) Shlomit Bar-Cohen, wł. (B.) Shlomit Bar-Cohen, Louis-Marshal-Str. 22, IS 62668 Tel Aviv

 

Suki - klasa WETERANÓW

(Hündin - Veteranenklasse ab 8 Jahre - Best Veterane from 8 years - Concours de vétérans à partir de 8 an)

Najpiękniejsza Weteranka (schönste Veteranin) 83 Mitsubaki-Go No Shatsuko, LOI TC049912, ur. (gew.) 08.03.1994

V: Seihoh of Juntaidoh, M: Tatsumaki-Go

hod. (Z.) Richard Hellman, wł. (B.) Susanne Faust, Westenfelder Strasse 2, D 38387 Söllingen

 

wystawiona (vorgestellt) 84 Asusa vom Hachi-Ko-Ken, VDH 90/0220184, ur. (gew.) 11.07.1990

V: Aki von Hammona-Ken, M: Aizu von der Zehntgasse

hod. (Z.) Bettina Lasenga, wł. (B.) Ruth Kettrup, Telgenweg 15a, D 48369 Saerbeck

 

wystawiona (vorgestellt) 85 Ashima Hövelensis, VDH 91/0220271, ur. (gew.) 02.11.1991

V: Daigoh of Juntaidoh, M: Comtessa von Hammona-Ken

hod. (Z.) Hermann Nebel, D wł. (B.) Sonja Rademacher, Am Frankenhof 45, D 46514 Schermbeck

 

wystawiona (vorgestellt) 86 Adeyaka von Kobushi-Ken, VDH 90/0220192, ur. (gew.) 07.09.1990

V: Little Joe as Aras an Uachtarain, M: Ajia von Nobara-Ken

hod. (Z.) Susanne Faust, wł. (B.) Harald Zrenner, Angergraben 11, D 85250 Altomünster

 

wystawiona (vorgestellt) 87 Mika of Nichinansow, VDH 94/0220453, ur. (gew.) 27.12.1992

V: Kenzan of Hanawa Kisaragi, M: Hakkome of Izumiso

hod. (Z.) Shinya Kuroki, wł. (B.) Renate & Erich Feldt, In der Heide 225, D 27367 Sottrum

 

nieobecny (./.) 88 Umayaso No Miko-Go No Shatsuko, LOI TC046226, ur. (gew.) 09.11.1993,

V: Seihoh of Juntai-Doh, M: Keiko Go

hod. (Z.) Richard Hellman, wł. (B.) Danesi/Allevamento del Vento Divino, Via Cola di Rienzo 12, I 20144 Milano

 

wystawiona (vorgestellt) 89 Chowa Toya Hövelensis, VDH 93/0220367, ur. (gew.) 12.10.1993

V: Daigoh of Juntaidoh, M: Comtessa Chien Royal von Hammona-Ken

hod. (Z.) Hermann Nebel, wł. (B.) Christiane Lorra, Zum Aakhof 44, D 59590 Geseke

 

Suki - klasa honorowa

(Hündin Ehrenklasse - Honorary Class - Classe d´Honneur)

I doskonały (V1) 90 Kimatashi`s Akima Naomi, AC 96/0220671, ur. (gew.) 06.05.1996

V: Kyuhmei-Maru of Miss Otafuku, M: Nihonga No Kima-Go No Shatsuko

hod. (Z.) Jutta Schenkl, wł. (B.) Heike Mewes & Heike Schaupp, Bergstraße 4, D 35091 Coelbe

 

Suki - klasa MŁODZIEŻY

(Hündin - Jugendklasse 9 - 18 Monate - Youth Class 9 - 18 months - Classe jeunes 9 à 18 mois)

nieobecny (./.) 91 Akari Nozomi Inu of Ryusei, AC 00/02201222, ur. (gew.) 29.09.2000

V: Banshu Haito Inu of Yama, M: Bisho of Ichinoseki

hod. (Z.) Vera Bitomsky, wł. (B.) Ralf Westerbeck, Lördemannweg 4, D 33442 Herzebrock

 

IV doskonały (V4) 92 Akira Go Kiyama, AC 00/02201257, ur. (gew.) 30.12.2000

V: Poi of Cacic, M: Aisha Go Takao-Kensha

hod. (Z.)/wł. (B.) Sibylle Rother, Antonistrasse 7, D 48301 Nottuln

 

nieobecny (./.) 93 Sayaka Go Okayama Okugawasow, 01173224, ur. (gew.) 09.02.2001

V: Saikyouhomare Go Yura Kensha, M: Aikohime Go Okayama Okugawasow

hod. (Z.) Kiichi Okugawa, wł. (B.) Salvatore Palermo, Via Moriera 53, I 10051 Avigliana (TO)

 

bardzo dobra (SG) 94 Fujin-Go Hi Ga Noboru, BEK-32353, ur. (gew.) 14.03.2001

V: Fukashigi-Go No Shatsuko, M: Ban-Yu-Go No Shatsuko

hod. (Z.)/wł. (B.) Nikos Vazakas, P.O.Box 797 Plagiari, Greece 57500 Thessaloniki

 

bardzo dobra (SG) 95 Choco Go No Suzuyama, AC 01/02201302, ur. (gew.) 15.06.2001

V: Enjuku of Taisho Go, M: Amathika Go No Suzuyama,

hod. (Z.) Carsten Obst, wł. (B.) Volker Weber, Klintweg 23, D 38527 Meine

 

II doskonały (V2) 96 Migoto Go Tora di Casa Saporito, LOI 00/Täto 0SAP8, ur. (gew.) 20.11.2000

V: Unryuutora Go Shirai, M: Tora Hime Go di Casa Saporito

hod. (Z.) Antonio Saporito, wł. (B.) Andreas Frey, Rue des Etangs 7, F 68130 Jettingen

 

doskonały (V) 97 Miki Go Kojoudou, JKC JL-00589/01-0, ur. (gew.) 31.05.2001

V: Kouyou Go Housendou, M: Akuri Go Nagano Sakai

hod. (Z.) Naomasa Hirose, wł. (B.) Thea Hopf, von Hennebergstrasse 18a, D 97708 Aschach

 

I doskonały (V1)

98 Seijin Go Niji No Kanata, LOF 5 AK., ur. (gew.) 12.10.2000

V: Ryoo Go di Casa Saporito, M: I`Kinsei D`Obakosow

hod. (Z.) Mascart Pierlle, wł. (B.) Franz Flexl, Stockedt 15, A 4905 Thomasroith

 

bardzo dobra (SG) 99 Rikei-Go de la Vallee des Dragons Sacres, LOF 5 AK IN 003294, ur. (gew.) 20.11.2000

V: Seiryuu Go Ryuuhou Yamagami, M: Masahime Go Aizu Wakabasow

hod. (Z.) Catherine Bernart, wł. (B.) Rainer Schmitz, Brausewindhang 59a, D 45359 Essen

 

nieobecny (./.) 100 Beniei Go Shiromizakubasow, LOI 01173240, ur. (gew.) 29.11.2000

V: Toukichi Go Tajiama Kitamura, M: Benishouhime Go Kurashiki Genbasow

hod. (Z.) Keiichi Sakamoto Kasaokashi, wł. (B.) Franco Lissandron, Via Delle Ginestre 30, I 22063 Cantu (Co)

 

bardzo dobra (SG) 101 Akishino Hinode Kara, NHSB 08042001, ur. (gew.) 08.04.2001

V: Ryusenkumo Go Tokai Kensha, M: Kakira Hinode Kara

hod. (Z.) J. & S. Boeck-Moreels, wł. (B.) Marij van Loon-Smetsers, Moorland 2, NL 5688 GA Oirschot

 

bardzo dobra (SG) 102 Bijutsuka Go No Suzuyama, AC 00/02201235, ur. (gew.) 20.10.2000

V: Enjuku of Taisho Go, M: Amai Oyakata-Hopf

hod. (Z.) Karsten Obst, wł. (B.) Bernd & Andrea Müller, Bahnstrasse 13, D 99734 Nordhausen

 

bardzo dobra (SG) 103 Kirei von Yukruba-Ken, AC 01/02201280, ur. (gew.) 19.04.2001

V: L´Akira D`Obakosow, M: Narumi Go Kojoudou

hod. (Z.) Barthold Kruse, wł. (B.) Bettina Haidenbauer-Stengg, Seibersdorf 14, A 8232 Grafendorf

 

III doskonały (V3) 104 Mikuho-Go di Casa Saporito, AK 201, ur. (gew.) 28.05.2001

V: Kibou Go Kisarazu Shirai Kensha, M: Gaiko-Go di Casa Saporito

hod. (Z.) Antonino Saporito, wł. (B.) Fritz Paier, Flattendorf 94, A 8230 Hartberg

 

doskonały (V) 105 Warashi Akita Inu of Cacic, AC 00/02201240, ur. (gew.) 01.11.2000

V: Poi Akita Inu of Cacic, M: Mirei Akita Inu of Cacic

hod. (Z.)/wł. (B.) Dragutin & Laura Cacic, Hohensyburgstrasse 108, D 44265 Dortmund

 

bardzo dobra (SG) 106 Chojo Haito Inu of Yama, AC 00/02201250, ur. (gew.) 30.11.2000

V: Atari Go Yamaichi, M: Baiu Haito Inu of Yama

hod. (Z.) Birgitte Gottweiss, wł. (B.) Hans Wroblewski, Kettelerstrasse 48, D 73527 Schwäbisch-Gmünd

 

nieobecny (./.) 107 Jinkaku-Go No Shatsuko, LOI 01042000, ur. (gew.) 01.04.2000

V: Kyuhmeimaru of Miss Otafuku, M: Nunahime Go ShimodaTomoyasu

Z/wł. (B.) Richard Hellman, Via del Palagio in Colognole 17a, I 50068 Rufina (Fi)

 

doskonały (V) 108 I-Sakura Almaju, CMKU/AI/1464/01, ur. (gew.) 10.03.2001

V: Dairyu Go Yahata Morishita JP, M: Adana Kazari Toyo-Ken

hod. (Z.) Eva & Josef Jüza, wł. (B.) Eva & Josef Jüza, Strozziho 1972, CZ 50801 Hofice doskonały (V) Podkrkonosi

 

bardzo dobra (SG) 109 Natsume-TammyTefrhe, NHSB 2331259, ur. (gew.) 25.11.2000

V: Aurora`s Tatanka II, M: Takami Go Sakai Suwa, hod. (Z.) M. Bönhke,

wł. (B.) Ewa Szeliga-Szeremeta, Mickiewicza 39/3, (POLSKA) 80-405 Gdańsk

 

Suki - klasa CHAMPIONÓW

(Hündin Championklasse - Female Champion Class - Femelle Classe Champion)

nieobecny (./.) 110 Tattoi Go Kawachi Nakano, Akiho 96-409, ur. (gew.) 18.09.1995

V: Takatora Go Taishi Kukien, M: Fujihime Go Kiyokawasow

hod. (Z.) Hideaki Nakano Yaoshi, wł. (B.) Beate & Michael Vetter, Am Wenzelflecken 11, D 61279 Grävenwiesbach

 

I doskonała, CAC-VDH (V1) 111 Maru-Daichi Watakushi-Yume, NHSB 2216091, ur. (gew.) 20.10.1998

V (ojciec): Daichi Go Niigata Kuriyama, M: Daigan Shana v/h van Bloemendaal

hod. (Z.)/ wł. (B.) J.M. Ouwerkerk, Tjebbingadijk 1, NL 8737 Hidaard

 

II doskonała, Res.CAC-VDH (V2, Res.CACVDH) 112 Ängsmyrens Gosetsu Go Kisaki, S32293/99, ur. (gew.) 04.05.1999

V: Uyoku-Go No Shatsuko, M: Toshiko`s Ry-Ke Akai Musume Trulsa

hod. (Z.) Monica & Yngve Nilsson, wł. (B.) Magne Bergersen, Kvernerlia 16, N 2050 Jessheim

 

III bardzo dobra (SG3) 113 Aurora`s Beni No Hana, DKK 17661, ur. (gew.) 25.04.1996, 

V: Ryuhmei Maru Go Kyuhshuh Mochimatsu, M: Benirin at Sanyu Kensha

hod. (Z.) Diana Smith, wł. (B.) Carl Jensen, Östermarksvej 3, DK 6541 Bevtoft

 

nieobecny (./.) 114 Sakurahana Go Yoshidome, JKC JL-00021/97E, ur. (gew.) 12.11.1996

V: Hoseiryu Go Tajima Kitamura, M: Maihime Go Sagara Rokusansow

hod. (Z.) Miyoko Yoshidome, wł. (B.) Shlomit Bar-Cohen, Louis-Marshall-Str. 22, IS 62668 Tel Aviv

 

IV bardzo dobra (SG4) 115 Hinodenikko Isamashisa Ken, ÖHZB AK 153/A, ur. (gew.) 10.10.1998

V: Asakao of Green Mountain Hill`s, M: Heda Ken Amana

hod. (Z.) K. Neumeister & S. Kolar, wł. (B.) S. Kolar & K. Neumeister, Hauptstrasse 4, A 2171 Herrnbaumgarten

 

Suki - klasa OTWARTA

(Hündin Offene Klasse - Open Class - Classe ouverte: ab 15 Monate/from 15 months/à partir de 15 mois)

bardzo dobra (SG) 116 Miyazaki Go, LOI 01/6441, ur. (gew.) 18.05.2000

V: Uky-Go di Casa Saporito, M: Honda Go

hod. (Z.) Dr. Giovanni Rossi, wł. (B.) Erika & Dieter Hemsen, Nagelsbaum 55, D 51399 Burscheid

 

doskonały (V) 117 Ichiban`s Ah-Ha Chikime No Kintos, DKK 11426/99, ur. (gew.) 23.05.1999

V: Kono-Tenba`s Ah-Chu at J and J`s, M: Aurora`s Beni No Hana

hod. (Z.) Carl Jensen, wł. (B.) Dag Rune Egge, Settberg, N 2332 Äsvana

 

doskonały (V) 118 Bizen of Itoko-Ken, AC 99/02201109, ur. (gew.) 21.10.1999

V: Shunzan Go Toyama Tsurugi, M: Mara Shima Tattoi Go Kawachi Nakano

hod. (Z.) Beate & Michael Vetter, D, wł. (B.) Beate & Michael Vetter, Am Wenzelflecken 11, D 61279 Grävenwiesbach

 

bardzo dobra (SG) 119 Kammuri Hana No Shiroi Taira, 00762/97, ur. (gew.) 23.11.1996

V: Ryujin-Go No Shatsuko, M: Kinto`s Taiin Shirayuki

hod. (Z.) Kristin, wł. (B.) Britt Nyberg, Settberg, N 2332 Asvang

 

dyskwalifikacja (disq) 120 Amira Tokai Ken, AC 99/02201130, ur. (gew.) 22.11.1999

V: Benkei vom Aakhof, M: Akami of Kishi Ken

hod. (Z.) Holger Sass, wł. (B.) Carsten Porath, Dorfstrasse 9, D 17440 Zarnitz

 

doskonały (V) 121 Okami of Cacic, AC 98/0220915, ur. (gew.) 23.09.1998

V: Zuiho of Nichinansow, M: Himegimi of Nichinansow

hod. (Z.) Laura & Dragutin Cacic, wł. (B.) Martina Boehnke, Johannisbergstrasse 40, D 44227 Dortmund

 

nieobecny (./.) 122 Hana Go Musashi Aiwa, LOF 3265/580, ur. (gew.) 28.12.1999

V: Toudai Go Shikoku Hanaoka Kensha, M: Yuuka Go Kisarazu Itou

hod. (Z.) Manami Hosonuma Akirunoshi, wł. (B.) Patrice Zeller, Villa Solei Quartier Beaumont, F 06330 Roquefort les Pins

 

II doskonały, Res.CAC-AC, Res.CAC-VDH (V2) 123 Nene Go Kisarazu Shirai Kensha, JKC JL00077/01-0, ur. (gew.) 07.09.2000

V: Oohakata Go Itoshima Mashimizu, M: Hanahime Go Kisarazu Shirai Kensha

hod. (Z.) Koti Shirai, wł. (B.) Patrice Zeller, Villa Solei Quartier Beaumont, F 06330 Roquefort les Pins

 

bardzo dobra (SG) 124 Sento Go Chikara Watakushi-Yume, NHSB 2273347, ur. (gew.) 01.01.2000

V: Hokuun No Ryuushu Go Watanabe, M: Chikara Watakushi-Yume

hod. (Z.)/wł. (B.) J.M. Ouwerkerk, Tjebbingadijk 1, NL 8737 Hidaard

 

nieobecny (./.) 125 Gin Go Zeller San di Casa Saporito, LOI 00/68659, ur. (gew.) 31.12.1999

V: Kuma Go Hakuhousow, M: Yumehime Go Suruga Seizansow

hod. (Z.) A. Saporito & P. Zeller, wł. (B.) Vera Szabo, Pf 129, H 1725 Budapest

 

nieobecny (./.) 126 Kiriko Hime Go Miyagi Kozaki Kensha, JKC JL-00275/01-0, ur. (gew.) 08.07.2000

V: Ryooun Go Mamurokawa Suzumoto, M: Yumetorame Go Miyagi Kozaki

hod. (Z.) Keiichiro Kozaki, Kensha, wł. (B.) Gabriela Richard, Hammer Strasse 59, D 59174 Kamen

 

nieobecny (./.) 127 Mika Go Kurashiki Genbasow, JKC JL-00446/00, ur. (gew.) 27.07.2000

V: Toukichi Go Tasima Kita Mora, M: Kaori Go Kurashiki Genbasow

hod. (Z.) Hiroshi Genba Kurashiki, wł. (B.) Enrico Fogliano, Via Marsala 8, I 10093 Collegno (TO)

 

bardzo dobra (SG) 128 Diana, AC 00/022R0004, ur. (gew.) 06.03.1998

V: brak danych, M: brak danych

hod. (Z.) brak danych, wł. (B.) Gaby Cipolla, Haydnstrasse 4, D 94315 Straubing

 

bardzo dobra (SG) 129 Loba vom Eri-Kuma-Ken, AC 00/02201209, ur. (gew.) 06.05.2000

V: Haikan vom Eri-Kuma-Ken, M: Inken vom Eri-Kuma-Ken

hod. (Z.) Anette & Wolfgang Dietz, wł. (B.) Helga & Detlef Drogies, Im Wiesengrund 1, D 56414 Weroth

 

bardzo dobra (SG) 130 Akira of Japanie`s Dream, AC 00/02201186, ur. (gew.) 29.03.2000

V: Enjuku of Taisho Go, M: Chikara of Sanroku Kensha

hod. (Z.) Yvonne Arndt, wł. (B.) Bettina Schieser, Birkenweg 7, D 01619 Röderau-Babersen

 

nieobecny (./.) 131 Josei von Yukruba-Ken, AC 00/02201199, ur. (gew.) 22.04.2000

V: L`Akira D`Obakosow, M: Narumi Go Kojoudou

hod. (Z.) Barthold Kruse, wł. (B.) Andreas Meinz, Rektoratsstrasse 37, D 47839 Krefeld

 

doskonały (V) 132 R`Keiko de la Vallee de Dragons Sacres, S27957/01, ur. (gew.) 27.08.2000

V: Hokuun No Ryuushou Go Watanabe, M: Akane Go Yamagata Kagami Kensha

hod. (Z.) Catherine Bernard, wł. (B.) Monica & Yngve Nilsson, Björke Enerhogen 2, S 45294 Strömstad

 

bardzo dobra (SG) 133 Heisy-San Kitsune-Isamashisa Ken, AK 152/A, ur. (gew.) 10.10.1998

V: Asakao of Green Mountain Hill`s, M: Heda Ken Amana

hod. (Z.) Kolar/Neumeister, wł. (B.) Christian Novak, Hobersdorferstrasse 25, A 2191 Schrick

 

bardzo dobra (SG) 134 P`Kyo du Niji No Kanata, LOF 2563/00603, ur. (gew.) 01.02.1999

V: Daikokuten Go Shichimen, M: Heika Hanasaku Ayashi

hod. (Z.) Mascart Pierrette, wł. (B.) Dominique Chazeaux, Rue Gerge-Clemenceau, F 67240 Bischwiller

 

I doskonały, NSwR, CAC-AC, CAC-VHD, (V1, beste Hündin): 135 O`Ryuri D`Obakosow, LOF 2381/494, ur. (gew.) 02.08.1998

V: Ryusho Go Hanamaki Azumasow, M: Akane Go Yamagata Kagami Kensha

hod. (Z.) Patrick Suard, wł. (B.) Jacky Martin, Les Charmilles, Route de la Bate, F 78730 Rochefort-en-Yvelines

 

doskonały (V) 136 P`Yoshihime D`Obakosow, LOI 0059006, ur. (gew.) 02.08.1999

V: Ryusho Go Hanamaki Azumasow, M: Akane Go Yamagata Kagami

hod. (Z.) Patrick Suard, wł. (B.) Eugenio Baglieri, Via Trenzanesio 16, I 20060 Vignate (Mi)

 

nieobecny (./.) 137 Akasta`s Maiko, AKC WP918171/04, ur. (gew.) 06.03.1999

V: Koun Go Sanjo Kensha, M: Akasta`s Kokaoro of Rel

hod. (Z.) Pat Szymanski, wł. (B.) Rainer Herbel, Bachstrasse 8, D 35614 Asslar

 

doskonały (V) 138 Yumenoshima No Eiko-Go, LOI 99191654, ur. (gew.) 16.03.1999

V: Tochiryu Go Yamanakasansow, M: Yume No Hime Go Toyokita Yayoi

hod. (Z.) Lambert Dircks, wł. (B.) G. Rossi & R. Brutti, Via V. Carpaccio 7, I 52100 Arezzo

 

nieobecny (./.) 139 L`Annai-Suru Degli Antichi Guerrier, SHSB 560207, ur. (gew.) 08.09.1997

V: Yawarakai del Sol Levante, M: Sinzyu del Sol Levante

hod. (Z.) Erna & Ivo Guerra, wł. (B.) Hanni Fässler, Pierning 41, A 8863 Predlitz

 

nieobecny (./.) 140 Zenryoku Hinode Kara, NHSB 2275850, ur. (gew.) 25.01.2000

V: Lo Tal Lei Hageshii, M: Ushi von der Alaskafarm

hod. (Z.) J. & S. de Boeck-Moreels, wł. (B.) Marij van Loon-Smetsers, Moorland 2, NL 5688 GA Oirschot

 

IV doskonały (V4) 141 Yachiyo Go Toyama Kensow, Akiho 00-145, ur. (gew.) 28.11.1999

V: Komahikari Go Tezuka Kensha, M: Kikyou Go Toyama Kensow

hod. (Z.) Shota Iwawaki Toyamaken, wł. (B.) P. Timmers & N. Timmers-Finsy, Noorderstraat 4, NL 3434 BK Nieuvesein

 

bardzo dobra (SG) 142 Amathika Go No Suzuyama, AC 00/02201177, ur. (gew.) 21.03.2000

V: Aibo Oyakata Hopf, M: Rengoo Go di Casa Saporito

hod. (Z.) Karsten Obst, wł. (B.) Karsten Obst, Schellenberg 130, D 99735 Kleinfurra

 

III doskonały (V3) 143 Akebono Go Kojoudou, NHSB 2350370, ur. (gew.) 27.09.1998

V: Ootori Go Ibaraki Kanan, M: Akuri Go Nagano Sakai

hod. (Z.) Naomasa Hirose, wł. (B.) L.J.J. & Y.H.H.M. Dircks, Beekweg 48/A, NL 5804 BE Venray

 

bardzo dobra (SG) 144 Hibana of Taisho Go, AC 00/02201183, ur. (gew.) 31.03.2000

V: Yamazakura Go Los Angeles Kusumoto Kensha, M: Ashin of Taisho Go

hod. (Z.) Ingo Warnecke, wł. (B.) Norbert Gehrmann, Kattenstrot 4, D 33428 Harsewinkel

 

doskonały (V) 145 Reika Go Kurume Hirose, LOF AK3132-571, ur. (gew.) 07.07.1999

V: Sengan Homare Go Sengansow, M: Raimu Go Kurume Hirose

hod. (Z.) Kazuaki Hirose, wł. (B.) Jean Capron, Rue Hardie 8, F 77690 La Genevraye

 

bardzo dobra (SG) 146 Fumika of Taisho Go, AC 98/0220935, ur. (gew.) 04.11.1998

V: Bidanshi of Taisho Go, M: Shita Jo Ienoe Iero Kien

hod. (Z.) Ingo Warnecke, wł. (B.) Bettina Schmidt-Pinnekamp, Woermannweg 12, D 48167 Münster

 

doskonały (V) 147 Nikki Akita Inu of Cacic, AC 98/0220884, ur. (gew.) 21.02.1998

V: Zuiho of Nichinansow, M: Sakura of Nichinansow

hod. (Z.) Dragutin & Laura Cacic, wł. (B.) Dragutin & Laura Cacic, Hohensyburgstrasse 108, 44265 Dortmund

 

nieobecny (./.) 148 Osaka-Go No Shatsuko, LOF TC076698, ur. (gew.) 08.07.1996

V: Shoun of Shonan Yamada, M: Nagasaki-Go No Shatsuko

hod. (Z.) Richard Hellman, Italien, wł. (B.) Barthold Kruse, Telefunkenstrasse 18, D 29223 Celle

 

doskonały (V) 149 Narumi Go Kojodow, JKC/AC 98/0220Ü906, ur. (gew.) 21.02.1998

V: Tochiryu Go Yamana Kasansow, M: Akuri Go Nagano Sakai

hod. (Z.) Hirose, Japan, wł. (B.) Barthold Kruse, Telefunkenstrasse 18, D 29223 Celle

 

nieobecny (./.) 150 Iyako Go Hachiouji Fukuda Kensha, JL-00225/01-0, ur. (gew.) 09.11.2000

V: Hokuto Go, M: Kurihime Go

hod. (Z.) Hirashi Fukuda, wł. (B.) Antonino Saporito, Via Astrua N. 1 Val della Torre, I 10040 Turin


 

Pary hodowlane:

(Paarklasse - Brace - Couple Class)

I miejsce (Platz 1): właściciel (B.) Dragutin & Laura Cacic:

147 - H: Nikki Akita Inu of Cacic, AC 98/0220884 rot/weiss

34 - R: Poi Akita Inu of Cacic, AC 99/02201016 rot/weiss

 

II miejce (Platz 2): właściciel (B.) Sibylle Rother:

 92 - H: Akira Go Kiyama, AC 00/02201257 rot/weiss

18 - R: Akami Go Kiyama, AC 00/02201255 rot/weiss

 

III miejsce (Platz 3): właściciel (B.): Eva & Josef Jüza

108 - suka (H): I-Sakura Almaju, CMKU/AI/1464/01 rot/weiss

73 - pies (R): Eikou Go Tezuka Kensha, Akiho 99-2833 rot/weiss

 

IV miejsce (Platz 4): właściciel (B.): Rainer Schmitz

22 - Rikioumaru Go Kojoudou

99 - Rikei-Go de la Vallee des Dragons Sacres

 

właściciel (B.): Norbert Gehrmann:

144 - H: Hibana of Taisho Go, AC 00/02201183 rot/weiss

67 - R: Hori of Taisho Go, AC 00/02201182 rot/weiss

 

właściciel (B.): Gaby Cipolla:

128 - H: Diana, AC 00/022R0004 rot/weiss

21 - R: Yoshiaka-Rikoshugisha-Go Isamshisa-Ken, AK 180/A rot/weiss

 

nieobecny (./.): właściciel (B.) Gabriela Richard:

126 - H: Kiriko Hime Go Miyagi, JKC JL-00275/01-0 gestromt

46 - R: Korai Yume Maru Go, JKC JL-00274/01-0 gestromt

 

nieobecny (./.): właściciel (B.) Hanni Fässler:

139 H: L`Annai-Suru Degli Antichi Guerrier, SHSB 560207 rot/weiss

62 - R: Nadakai Degli Antichi Guerrier, SHSB 19121999 rot/weiss

 

Grupa hodowlana:

(Zuchtgruppe - Breeders Group - Concours de groupe d'élevage)

 

I miejsce: (Platz 1): "Akita Inu of Cacic"

hodowca (Z.): Dragutin & Laura Cacic

34 - Poi Akita Inu of Cacic R 19.05.1999

52 - Ogori Akita Inu of Cacic R 23.09.1998

54 - Takashi Akita Inu of Cacic R 15.03.2000

70 - Unryu Akita Inu of Cacic R 01.04.2000

105 - Warashi Akita Inu of Cacic H 01.11.2000

121 - Okami of Cacic H 23.09.1998

147 - Nikki Akita Inu of Cacic H 21.02.1998

 

II miejsce: (Platz 2): "No Suzuyama"

hodowca (Z.): Karsten Obst & Caroline Watzlaw

65 - Athaba Go No Suzuyama R 21.03.2000

95 - Amathika Go No Suzuyama H 21.03.2000

24 - Botchan Go No Suzuyama R 20.10.2000

25 - Bureisha Go No Suzuyama R 20.10.2000

102 - Bijutsuka Go No Suzuyama H 20.10.2000

95 - Choko Go No Suzuyama H 15.06.2001